Novinky z Člověk v tísni

Víte o nás, že pomáháme lidem v Česku a v dalších třiceti zemích světa, a to je pravděpodobně i důvod, proč nás sledujete.
 
Tentokrát jsme se ale rozhodli připojit k, pro humanitární organizaci trochu netradiční, akci – společně s univerzitními knihovnami v Česku jsme vyhlásili sbírku na obnovu univerzitní knihovny v iráckém Mosulu.
Lidem ve válečných zónách rozdáváme jídlo, ale i duše potřebují potravu, obzvlášť v zemích, které donedávna ovládali fanatičtí tmáři, pro jejichž zvrácenou ideologii byla vzdělanost největším nepřítelem. 
Připojte se k nám, podpořte naši snahu finančně nebo alespoň tuto informaci předejte svým přátelům a známým… a ve čtvrtek si s námi přijďte užít Den pro Mosul. Pozvánku najdete níže.
 
NOVINKY
LEADr. WANTED!
“Vzdělávací soutěž s prvky reality show.”Již potřetí jejím prostřednictvím hledáme LEADr.a – budoucí naději naší politiky. Mladí (do 25 let) s ambicí něco změnit se mohou hlásit do 19. listopadu!
Chci vědět více
 

8 MILIONŮ+ ČESKÝM DĚTEM
Mockrát děkujeme všem 2 200 dárcům, kteří přispěli na Lepší školu pro všechny – největší sbírku na podporu vzdělávání Česku!
Poslali jste českým dětem rekordní 4 miliony, které naši významní dárci zdvojnásobili. 
Chci vědět více

 

NA OBOU STRANÁCH BOJOVÉ LINIE
S polečně s dalšími čtyřmi nevládkamipomůžeme téměř dvěma stům tisíců lidÍ na východní Ukrajině. Ukrajinský koflikt v médiích dávno nahradili jiné zprávy, my ale nezapomínáme. #UkraineNotForgotten
Chci vědět více

 
HLEDÁME KOLEGY
Koordinátor/ka projektu mediálního vzdělávání
External Audit Coordinator a další…
 
2. LISTOPADU POMŮŽEME OBNOVIT TAMNÍ UNIVERZITNÍ KNIHOVNU V RÁMCI DNE PRO MOSUL. DORAŽTE!
 
HUKO už klepe na dveře!
Mezinárodní Humanitární konference se letos koná v Praze 3. a 4. listopadu. Těšíme se na setkání s akademiky, lidmi z nevládek a snad i s vámi!