EUROPEUM Newsletter

REPORT: A Czech perspective for the future of the EU
Dne 1. června 2017 se konala v sídle Stálého zastoupení ČR při Evropské unii konference o české perspektivě na budoucí vývoj EU. Tisková zpráva z konference je nyní k dispozici na našich stránkách.
Zjistit více

REPORT: Harmonizace sociálních standardů EU
Dne 8. června 2017 se konala v Galerii Café Louvre debata o harmonizaci sociálních standardů EU, z níž je nyní k dispozici report.
Zjistit více

POZVÁNKA: Migrační krize a EU: kvóty jako řešení?
Dovolujeme si Vás pozvat na debatu o migraci a EU, která proběhne 30. června 2017 od 16:00 v kavárně Náplavka v Hradci Králové (Náměstí 5. května 835, Hradec Králové).
Zjistit více

POLICY PAPER: Can EU Leadership on Climate Change Unite the Fragmented Union?
Christian Kvorning Lassen vypracoval nový policy paper, ve kterém analyzuje současnou situaci v boji proti klimatickým změnám. Policy paper byl sepsán jako podkladový materiál k první diskuzi pilotního projektu Prague Climate Talks: Paris Agreement and changing geopolitics, která se uskutečnila 21. června 2017.
Zjistit více

ČT STUDIO 6: Velká Británie před volbami
Náš ředitel Vladimír Bartovic byl hostem ranního infoservisu ČT1 – Studio 6, kde komentoval nadcházejicí volby ve Velké Británii.
Zjistit více

TA3: Vstup Černé Hory do NATO
Náš výzkumný pracovník Michal Vít byl hostem ve zpravodajském pořadu TA3, kde komentoval vstup Černé Hory do NATO, jakožto nejnovějšího člena Severoatlantické aliance.
Zjistit více