Začíná registrace na letošní konferenci Forum 2000


Zájemci o účast na letošní konferenci Forum 2000 s názvem „Demokracie a právní stát“ se mohou registrovat od 1. srpna 2011. Jubilejní 15. výroční konference, která se uskuteční ve dnech 9.–11. října 2011 v Praze, se zaměří na vztah demokracie a právního státu. Bude se věnovat fungování právního státu i jeho limitům a prozkoumá také problematiku korupce, organizovaného zločinu a řadu dalších aktuálních témat. Účast na konferenci potvrdili například Joseph Stiglitz, José Ramos-Horta, Jeho královská výsost El Hassan bin Talal, Boris Nemtsov, Gareth Evans a mnoho dalších významných osobností.


Konference Forum 2000 je otevřena pro veřejnost a každý rok ji navštíví více než 3.000 pozorovatelů z České republiky i zahraničí. Pro účast na hlavní části programu konference, která se bude konat tradičně v Paláci Žofín, je nezbytné se předem zaregistrovat. Další diskuse a akce, které se uskuteční na různých místech v Praze, jsou otevřené široké veřejnosti bez nutnosti předchozí registrace.


Registrace na konferenci bude probíhat do 29. září 2011, nebo do zaplnění kapacity akce. V případě zájmu o účast na letošním Foru 2000 zašlete prosím svoji žádost na adresu registration(at)forum2000.cz.


Nadace Forum 2000 nabízí také možnost zúčastnit se konference v roli pozorovatele „premium observer“, finančně podpořit aktivity nadace a získat jedinečnou příležitost setkat se a navázat kontakty se světovými osobnostmi, které na letošní konferenci vystoupí. Více informací o této možnosti se dozvíte zde.


Konferenci bude možné tradičně sledovat také v přímém přenosu na webových stránkách Fora 2000. Diskuse, které se uskuteční v hlavních sálech na Žofíně, budou vysílány v sekci Web TV, kde po konferenci naleznete videozáznamy z těchto i dalších jednání.


Průběžně aktualizované informace o konferenci, včetně seznamu dosud potvrzených delegátů a předběžného programu, naleznete zde.

Přílohy