Začala registrace neziskových organizací na NGO Market 2014

Od pondělí 3. února se mohou neziskové organizace registrovat k účasti na NGO Marketu 2014. Již patnáctý ročník tohoto veletrhu se uskuteční v prostorách Národní technické knihovny v Praze v pátek 25. dubna 2014.

Návštěvníci letošního veletrhu budou mít možnost poznat činnost více než 200 neziskových organizací z České republiky i zahraničí a seznámit se s množstvím aktuálních problémů a témat, jimž se neziskovky věnují. Prezentační část veletrhu doplní pestrý doprovodný program, zahrnující přednášky, workshopy, tvůrčí dílny, vystoupení, promítání dokumentů a řadu dalších zajímavých aktivit. Hlavní pozornost letos věnujeme tématu vzdělávání a jeho významu v občanském sektoru.

Součástí veletrhu bude rovněž odborný program určený zástupcům neziskových organizací, pro které připravujeme také další odborné akce, které budou NGO Marketu předcházet. Den před veletrhem, ve čtvrtek 24. dubna, se uskuteční mezinárodní konference a v předešlých týdnech proběhne několik workshopů. Jeden z nich se například zaměří na cíle neziskových organizací vystavujících na NGO Marketu a jejich očekávání od účasti.

Online registrace neziskových organizací byla spuštěna 3. února v 10.00. Z důvodu omezeného počtu míst a tradičně velkého zájmu o účast na NGO Marketu doporučujeme organizacím, aby s registrací neváhaly. Více informací o účasti na veletrhu spolu s registračním formulářem naleznete zde.

Více informací o programu a novinkách letošního veletrhu se dočtete v našem prvním newsletteru.

Atmosféru veletrhu si můžete připomenout v krátkém dokumentu z NGO Marketu 2011.