Začala registrace neziskových organizací na NGO Market 2012


Od středy 1. února 2012 se neziskové organizace mohou registrovat k účasti na 13. ročníku veletrhu neziskovek NGO Market, který se uskuteční v pátek 11. května 2012 v prostorách Národní technické knihovny v Praze. Veletrh organizuje Nadace Forum 2000.

Návštěvníky na veletrhu přivítá opět více než 150 organizací z celé České republiky i ze zahraničí, které představí svou činnost a témata, jimž se věnují. Výstavní stánky po celý den doplní množství doprovodných akcí. Těšit se můžete mimo jiné na tradiční workshopy, praktické ukázky, hudbu, dobrovolnickou burzu, venkovní aktivity a novinkou budou projekce dokumentárních filmů s tematikou občanské společnosti.

Zvláštní pozornost bude letos věnována tématu aktivního stárnutí a solidarity mezi generacemi, kterému patří také Evropský rok 2012. Pracovní část veletrhu se zaměří na zlepšení komunikace a spolupráce mezi neziskovými organizacemi a firmami.

On-line registrace neziskových organizací byla spuštěna dnes v pravé poledne. Jelikož počet míst je omezen a o účast na veletrhu je tradičně veliký zájem, s registrací prosím neváhejte. Více informací o účasti na veletrhu jako vystavovatelé spolu s registračním formulářem naleznete zde.

Připomeňte si atmosféru loňského ročníku NGO Marketu v krátkém dokumentu.

Více informací o programu a novinkách letošního veletrhu se dočtete zde.

Přílohy