Vyšlo nové číslo bulletinu Fora 2000

V prvním letošním čísle bulletinu Fora 2000 se dočtete o našich připravovaných akcích i aktivitách, které jsme uskutečnili v posledních měsících. Bulletin vychází pouze v anglickém jazyce.

Bulletin Fora 2000, číslo 1, 2013.pdf (1,2 MB)

Úvodní slovo patří řediteli Nadace Forum 2000 Jakubu Klepalovi, který shrnuje svůj první rok ve funkci a práci nadace při naplňování odkazu zakladatele Fora 2000, Václava Havla, a dlouholetého ředitele Oldřicha Černého.

Bulletin se věnuje NGO Marketu 2013, který se konal v pátek 3. května v Praze. Letošní ročník veletrhu neziskovek představil téměř 200 organizací a zaměřil se na podporu aktivního občanství. Probíhají také přípravy 17. výroční konference Forum 2000, která se letos uskuteční v září a bude se zabývat tématem „Společnosti v přerodu“.

Dále se v tomto čísle dočtete o předešlé výroční konferenci zkoumající vztah mezi demokracií a médii, našem setkání s kubánskou disidentkou Yoani Sánchez, o Hodnotící konferenci k restitucím nemovitého majetku i o tom, jak jsme vzpomínali na Václava Havla a Oldřicha Černého či na jaké problémy v Barmě a Venezuele se zaměřila iniciativa Společná starost ve svých posledních stanoviscích.

Více informací naleznete na webových stránkách věnovaných jednotlivým projektům.

Zapojte se i Vy!

Realizace všech našich aktivit je možná jen díky pomoci našich podporovatelů a štědrosti našich dárců. Chcete-li nám i Vy pomoci v uskutečňování cílů Fora 2000, navštivte prosím následující webové stránky, kde zjistíte, jak se můžete zapojit.

Můžete se k nám přidat také na FacebookuTwitteru. Získáte aktuální informace a můžete zde diskutovat i sdílet své názory.