Videozáznamy, shrnutí diskusí a další výstupy z konference Forum 2000


Videozáznamy, shrnutí diskusí, fotografie a další výstupy z 15. výroční konference Forum 2000 „Demokracie a právní stát“, která se konala ve dnech 9.–11. října 2011 v Praze, naleznete na webových stránkách Nadace Forum 2000 na www.forum2000.cz.

Shlédnout zde můžete videozáznamy z většiny panelových diskusí i dalších významných akcí, které se uskutečnily v rámci letošní konference. Naleznete zde také stručná shrnutí diskusí a projevů, která přibližují zásadní myšlenky a názory prezentované na více než 50 panelech a doprovodných akcích konference. Fotografie ze slavnostního zahájení, snímky z diskusí i celkové atmosféry si můžete prohlédnout v konferenční fotogalerii. Přečíst si zde můžete také tiskové zprávy a brzy na stránkách Fora 2000 naleznete i odkazy na vybrané články a rozhovory s delegáty konference.


Postupně budou na webových stránkách uveřejňovány přepisy panelových diskusí a projevů, které budou vydány na jaře 2012 ve sborníku z konference. Máte-li zájem o tento sborník, kontaktujte prosím Nadaci Forum 2000 na adrese secretariat(at)forum2000.cz.


Více informací o konferenci naleznete zde.

Přílohy