Výroční debata s ministrem zahraničních věcí 2015

Vážená paní, vážený pane, dovolujeme si Vám připomenout pondělní debatu s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem a zasíláme Vám letošní Agendu pro českou zahraniční politiku 2015.

Asociace pro mezinárodní otázky – AMO pořádá v pondělí 4. května 2015 od 16:00 v CERGE-EI v Praze výroční setkání s ministrem zahraničních věcí České republiky Lubomírem Zaorálkem. Debata se zaměří na novou koncepci české zahraniční politiky, kterou MZV ČR v uplynulých měsících vypracovalo. Setkání naváže na veřejné diskuze, které AMO uspořádala v minulosti s Karlem Schwarzenbergem, Janem Kohoutem a Cyrilem Svobodou.

Svou účast prosím potvrďte zde. Pokud se nemůžete osobně zúčastnit, využijte možnosti zeptat se ministra prostřednictvím aplikace sli.do zde. Dotazy budou vybírány během diskuze a odpovědi tweetovány živě pod hashtagy #AMOagenda, #koncepce2015 a #ZahranicniPolitika.

Debata bude rámována také závěry Agendy pro českou zahraniční politiku, kterou Výzkumné centrum AMO publikovalo naposledy letos v březnu. Přečíst si ji můžete zde. Na Storify zde jsme pro Vás připravili shrnutí z prezentace Agendy s Petrem Drulákem a Jiřím Schneiderem. Podívejte se na nejdůležitější myšlenky, tweety a mediální ohlasy.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme příjemný prodloužený víkend!


Facebook AMO
Twitter AMO
You Tube AMO