V hlavní roli ženy a úspěch AMO Čína

Hlásíme se Vám s další várkou AMO novinek. Dnes Vám představíme nové analytičky našeho Výzkumného centra, přiblížíme perspektivní projekt, do nějž jsme zapojeni a pozveme Vás na zajímavou konferenci.

AMO Čína v projektu Resonant EU

Je nám potěšením oznámit, že tým AMO Čína je součástí mezinárodního konsorcia, kterému byl udělen evropský grant pro projekt Resonant EU, zaměřený na výzkum potlačování informací ze strany státních i nestátních orgánů jako příkladu zahraniční interference.

Více se o tomto projektu dozvíte zde.

Potřebujete expertní komentář?

Naše Výzkumné centrum přivítalo novou posilu, je jí analytička Kateřina Velíšková. Odborně se zaměřuje na mezinárodní migraci, zejména v souvislosti s humanitární pomocí a rozvojovou spoluprací a oblastí Blízkého východu. 

Letos se uskuteční volby ve více než 60 zemích světa a také v sousedním Rakousku. Rádi bychom proto připomněli, že česko-rakouským vztahům a politické situaci v Rakousku se věnuje naše analytička Kateřina Vnoučková.

Pozvánka na konferenci

V AMO dlouhodobě podporujeme zapojení žen (nejen) do veřejné debaty. Náš projekt Databáze expertek aktuálně čítá více než 240 expertek  s expertizou v oblasti zahraniční, evropské a bezpečnostní politiky. 

Pro tento rok máme velké plány, které zahrunují také rozšiřování Databáze o expertky z byznysu, managementu, ekonomiky a dalších. A máme radost z toho, že naši Databázi expertek budeme moci ukázat také na nadcházející konferenci Top ženy Česka, která se bude konat 19. března v Galerii DOX. Připojte se k nám! Při koupi vstupenky na webu využijte kód ZenyJsou pro  slevu 20%.