Pravidelný obúterník Člověka v tísni

Již ani ne za měsíc budou Vánoce!
Ne, nechceme vás nijak stresovat, nejspíš jste si toho už sami všimli.
 
Chceme Vám nabídnout SKUTEČNÉ dárky. Třeba knížkykozy, nějaké ty školní pomůckysazenicesolární lampy, kuřatabioplynárnyoslíky s povozykrávy,včelí úly, ovce, kanystry,“doučka”… Všechno máme! 
 
Podívejte se na stránky našeho e-shopu SKUTECNYDAREK.CZ, vyberte z hromady dárků (darovacích certifikátů), co je vašim srdcím blízké, a v popisu rovnou zjistěte, jak a komu jeho koupí pomůžete. Certifikát pak můžete věnovat svému blízkému pod stromeček. Aby se váš dárek dostal tam, kam má, o to už se postaráme my! 🙂
 
NOVINKY
 
I TY PROMÍTEJ NOVÉ FILMY
Nové dokumentární pecky (snímky o povinném očkování, HIV či odhalující “pravou cenu” notebooků) jsme pro Vás připravili na webu PROMITEJITY.CZ.
Ke stažení i projekci jsou zdarma – tak neváhejte a promítejte i Vy!
Chci vědět více
 
ZA ŽENY..!
25. listopad je každoročně dnem boje proti násilí na ženách. V sobotu jsme si tak připomínali například fakt, že na světě přijde do styku s týráním každá třetí žena. Zjistěte, co proti tomu (nejen v listopadu) děláme..!.
Chci vědět více
 
ZKUSTE SI KVÍZ
Že se při pomoci v Česku soustředíme na dluhovou problematiku, o nás možná víte. Tušíte ale také, v čem všem se naši dluhoví poradci musí orientovat? Zkuste si kvíz, zda byste v jejich roli uspěli!
Chci si zkusit kvíz
 
Hledáme Kolegy
IT PODPORA PRO MISE
EXTERNAL AUDIT COORDINATOR a další…
 
U PŘÍLEŽITOSTI DNE LIDSKÝCH PRÁV BUDEME 11. PROSINCE 
PROMÍTAT FILM “ZLATÝ ÚSVIT: JAK TO VIDÍM JÁ”. PŘIJĎTE I NA NÁSLEDNOU DEBATU O ROSTOUCÍ POPULARITĚ EXTREMISTICKÝCH A POPULISTITCKÝCH HNUTÍ V EVROPĚ!