Pravidelný obúterník Člověka v tísni

Asi už jste o tom slyšeli, že většina dospívajících a mladých lidí nezískává informace z novin, nebo ze zpráv v televizi, ale skrze sociální sítě. Můžeme si o tom myslet cokoliv, ale pokud chceme s mladými komunikovat, musíme se přizpůsobit. 
 
A nám přijde extrémně důležité přinášet jim témata, kterým se Člověk v tísni věnuje. A řada našich soukromých dárců s námi tento názor sdílí a rozhodli se podpořit cestu známé české YouTuberky do naší mise v Zambii. A díky této cestě se stovky tisíc (a teď nepřeháníme) lidí dozvědělo o významu rozvojové pomoci.
 
Pokud jste nesledovali náš Instagram, sledujte náš YouTube kanál, brzy se na něm objeví videoblog, ze kterého se dozvíte vše podstatné. 
 
Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak se vám #NIKOLVZAMBII líbí.
 
VODA PRO UKRAJINU
Až 3,6 miliónu lidí na Donbasu, kteří už tak trpí válkou, se každý den bojí, že přijdou o vodu.
Apelujeme na ukrajinského prezidenta, aby podnikl okamžité kroky, které zajistí, aby všichni lidé na Ukrajině měli přístup k vodě.
Chci vědět více
 
#NIKOLVZAMBII
Znáte Shopaholic Nikol? Pokud ne, pravděpodobně ji budou znát Vaše děti. Nikol je nejznámnější česká YouTuberka, a právě se vrátila z návštěvy naší mise v Zambii.
Díky Nikol se statisíce mladých lidí dozvěděli o důležitosti rozvojové pomoci.
Chci vědět více
 
LEPŠÍ ŠKOLA PRO ÚPLNĚ VŠECHNY
Společně jsme to dokázali! Ve sbírce Lepší škola pro všechny se za měsíc vybralo více než 4,6 miliónu korun, které naši partneři zdvojnásobí.
Témeř 10 milónů na pomoc dětem v Česku. DĚKUJEME. 
Chci vědět více
 
HLEDÁME KOLEGY
JUNIOR ÚČETNÍ
KOORDINÁTOR/KA SYRSKÉ MISE a další…
 
AKCENT NA MIGRACI JE NÁZEV CELODENNÍ AKCE, KTERÁ PROBĚHNE V SOBOTU 3/11 V DIVADLE ARCHA. JÍDLO, POVÍDÁNÍ, ZÁŽITKY, HUDBA A DIVADLO. MY TAM BUDEME A VY?
A pokud přinesete něco dobrého k jídlu, vstup na akci budete mít zdarma!
Chci vědět více