Pozvánka na veřejnou debatu v DOXu

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejnou debatu „Budoucnost Evropské unie“, kterou pořádá Institut pro evropskou politiku EUROPEUM ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v České republice v pondělí 13. května 2013 od 15:00 do 16:30 vCentru současného umění DOX (Osadní 34, 170 00 Praha 7).

Diskutovat o budoucnosti EU s Vámi přijdou Tomáš Halík (profesor Univerzity Karlovy v Praze), Kateřina Šafaříková (novinářka) a Radek Špicar (Aspen Institute Praha). Pozvánku naleznete v příloze.

Debata se uskuteční v rámci diskusního podvečeru o budoucnosti EU „Je EU automat?“, jenž pořádá Zastoupení Evropské komise v České republice. Hlavní diskuze za účasti nejen Štefana Füleho, komisaře pro rozšíření, se bude konat tamtéž od 17:00 do 19:00. Více informací: www.euautomat.czhttps://www.facebook.com/euautomatcz.

Souběžně od 15:00 do 16:30 bude probíhat diskuze „Úloha lidských práv ve vnější politice EU: Východní partnerství a západní Balkán“, kterou pořádá DEMAS – Asociace pro podporu demokracie a lidských práv, a „Nezaměstnanost mladých, opravdu se nás to netýká?“, kterou pořádá Glopolis.

Registrace na: europeum@europeum.org.