Pozvánka na seminář v Evropském domě: „2013 Evropský rok občanů: co nám přinese?“

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM si Vás dovoluje pozvat na další seminář Zastoupení Evropské komise a Informační kanceláře Evropského parlamentu v České republice.


Tento seminář však bude výjimečný, neboť v jeho průběhu budou vyhlášeni vítězové soutěže „Znáš svá práva?“, kterou pořádala pro Zastoupení Evropské komise v ČR společnost Naviga4 (pro více informací o soutěži: http://www.znassvaprava.cz/).


Diskutovaným tématem bude Evropský rok občanů, který byl Evropskou unií vyhlášen na rok 2013.  Na semináři s názvem „2013 Evropský rok občanů: co nám přinese?“ vystoupí Andrea Matušáková z Oddělení komunikace Zastoupení Evropské komise v ČR, Tereza Kunertová z Koncepčního a institucionálních odboru Úřadu vlády České republiky a Petr Lebeda, ředitel Pražského institutu pro globální politiku – Glopolis.


V první části semináře experti představí téma Evropského roku občanů, poté bude následovat diskuze s obecenstvem. V druhé části semináře budou odbornou porotou vyhlášeni vítězové soutěže „Znáš svá práva?“ a dojde i na zhlédnutí vítězných videí. Členové odborné poroty jsou: Michal Horáček, David Ondračka, ředitel Transparency International ČR a Andrea Matušáková ze Zastoupení Evropské komise v ČR.


Seminář se koná ve středu 16. ledna 2013, od 17:00 do 19:00 hodin v Evropském domě, Jungmannova 24, Praha 1. Organizátorem je Institut pro evropskou politiku EUROPEUM a společnost Naviga4.


Registrace je pro tento seminář povinná. Prosím registrujte se na email: mrubeskova@europeum.org. Zároveň bychom Vás rádi informovali, že seminář bude natáčen.