Pozvánka na Lidskoprávní koktejl – Langhans

Rádi bychom Vás pozvali na Lidskoprávní koktejl – směs zajímavých témat, hostů i jídel z míst, kde základní lidská práva nejsou každodenní samozřejmostí.

KDY: 10.12.2013 od 19,00 (Mezinárodní den lidských práv)
KDE: Langhans – Centrum Člověka v tísni, Vodičkova 37, Praha 1

Na co se můžete těšit?
Naši večerní lidskoprávní nabídku odstartuje v 19,00 debata o situaci na severním Kavkaze, který patří už dlouho mezi místa, kde dochází k nejhorším porušováním lidských práv. Únosy, vraždy, popravy bez soudu, teroristické útoky a protiteroristické operace – to utváří životy stovek tisíců civilistů a vytváří atmosféru nebezpečí a násilí. Hostem debaty bude Emil Souleimanov, který se dlouhodobě zabývá událostmi v tomto regionu.
Jakou konečnou podobu bude mít váš koktejl, bude záležet na vašem výběru. Nabízíme možnost popovídat si o kubánských hudebnících, kteří se neztotožňují s Castrovým režimem, s Williamem Returetou, členem punkové skupiny Porno para Ricardo, jenž nyní žije v Česku. David Zet z Barmy vás uvede do situace své transformující se země. Neklidný region plný mladých lidí, kteří si přejí změny, představí hosté z Egypta, Jordánska a Palestiny. Dále nabízíme krátká videa, fotky, hudbu něco k jídlu a pití. Pro tvořivé jedince je připraven stroj na výrobu odznáčků.

PŘIJĎTE SI S NÁMI PŘIPOMENOUT MEZINÁRODNÍ DEN LIDSKÝCH PRÁV!

https://www.facebook.com/events/253492521472412/