Pozvání na seminář Financování českých neziskových organizací z fondů Evropské unie a role Evropského parlamentu

Je nám potěšením Vás pozvat na seminář Financování českých neziskových organizací z fondů Evropské unie a role Evropského parlamentu, který se uskuteční ve spolupráci s Informační kanceláří Evropského parlamentu v ČR dne 20. listopadu 2014 od 10:00 v prostorách Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Smíchov, Praha 5, a je volnou součástí veletrhu neziskových organizací NGO Market. Setkání, na které jste zván/a, se bude zabývat možnostmi financování neziskových organizací z fondů Evropské unie.

Komunikace mezi poskytovateli a uživateli fondů je pro úspěšné financování nezbytná jak v soukromém tak neziskovém sektoru. Tento seminář je proto výjimečnou možností setkat se s odborníky na čerpání fondů společně se zástupci Evropského parlamentu, českých neziskových organizací a akademické obce.

Pokud se rozhodnete pozvání přijmout, potvrďte prosím účast asistence projektu Martině Sedláčkové na martina.sedlackova@forum2000.cz nebo na +420 730 999 629do úterý 18. listopadu 2014. Paní Sedláčková rovněž ráda zodpoví veškeré dotazy týkající se diskuse a Vaší případné účasti.