Občanské Bělorusko hledá zájemce o pozici výkonný ředitel/výkonná ředitelka

Sdružení Občanské Bělorusko (www.civicbelarus.eu) je nevládní organizace založená v roce 2004, která se angažuje v podpoře občanské společnosti a nezávislých médií v Bělorusku. V současné době hledáme nového výkonného ředitele / výkonnou ředitelku.

Náplň práce:
− vedení organizace
− řízení stávajících projektů a rozvoj nových
− vedení tříčlenného týmu
− fundraising organizace (s podporou ostatních pracovníků)
− spolupráce se správní radou organizace
− spolupráce s partnery a donory v Ćeské republice a v zahraničí
− cesty do Běloruska, Litvy a Polska přibližně jednou za dva měsíce
− PR organizace, kontakt s médii
− dohled na finanční řízení organizace
− podle možností, tréninky pro běloruské účastníky projektu
− příležitostně organizace tréninku, tiskových konferencí a studijních cest

Profil kandidáta:
− zkušenost s vývojem nových projektů a psaním návrhu projektů
− zkušenost s řízením projektů a s řízením týmu
− zkušenost s post-sovětským regionem nebo zemí s autoritářským režimem
− plynulá angličtina
− vysoká míra samostatnosti
− zkušenost s podporou rozvoje (capacity building) nevládních organizací a nezávislých médií výhodou
− komunikativní čeština výhodou
− komunikativní ruština nebo beloruština výhodou

Nabízíme:
− zajímavou a smysluplnou práci s vysoce motivovaným týmem a partnery
− nezávislost a prostor pro realizaci vlastních nápadu
− práci na plný úvazek v centru Prahy (v případě silného kandidáta se zájmem pouze o částecný úvazek dohoda možná)
− odpovídající finanční ohodnocení
− možnost pravidelné práce z domova

Nástup: 1. září 2011 (případně dle dohody)

Váš strukturovaný životopis včetne referencí a motivační dopis (max. 1 strana) zašlete, prosím, elektronicky do 10. srpna 2011 na adresu .

Kontaktováni budou pouze zájemci vybraní k ústnímu pohovoru.

Přílohy