Novinky z PR týmu a jak dělat filmy jinak?

Ptáte se jak souvisí tvorba filmů a klima? Zahraniční a domácí zkušenosti s udržitelnější produkcí filmů jsem diskutovali na půdě Velvyslanectví Spojeného království. Jak se k teroristickému útoku Hamásu na Izrael staví prezident USA? Přečtěte si v komentáři Petra Boháčka. Baví vás naše práce a chcete se k nám přidat? Do našeho PR týmu hledáme posilu. 

Seminář k audiovizuální tvorbě a klimatu

Romana Jungwirth Březovská z Klimatýmu AMO spolu s mj. dokumentaristkou Andreou Culkovou moderovala v úterý v rezidenci Britské ambasády v Praze debatu o roli české i mezinárodní audiovize při řešení změny klimatu. Své zkušenosti přijely sdílet  Michelle Jenkins z film London a Dietlind Rott a Nina Hauser z Rakouska.

Prezentace a následná diskuze s českými filmaři a producentkami o aktuálním tématu green filmingu zajímala i náměstky ministra kultury Ondřeje Chrásta a Michala Šaška, kteří nový zákon o audiovizi připravují. Akce byla organizovaná Asociací pro mezinárodní otázky, za podpory Britské ambasády v Praze, Asociace producentů v audiovizi a Asociace režisérů, scénáristů a dramaturgů.

Joe Biden a Blízký východ

„Rozšíření konfliktu je to, co Washington vidí jako hlavní riziko, a proto se k tomu staví velmi proaktivně,“ říká v komentáři pro e15 analytik Petr Boháček. Jak se k politice na Blízkém východě stavěl Bidenům předchůdce Donald Trump? A proč si americký prezident myslí, že těžiště podpory Ukrajiny je v Evropě a ne v USA? 

PR tým AMO hledá posilu

Baví Vás sociální sítě a rádi píšete kratší i delší texty? Umíte organizovat eventy a máte oko pro detail? Máte zkušenosti s komunikací s novináři? Možná hledáme právě Vás!  Do našeho aktivního PR týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici PR a event manažer/ka! Hledáme někoho, kdo bude mít na starosti propagaci organizace, komunikaci s novináři*kami a bude (spolu)zodpovědná*ý za zajištění našich eventů. UZÁVĚRKA přihlášek je 31. října ve 12:00. Podívejte se na detail pozice na webu a zkuste to!