Novinky z Člověk v tísni

Zajímá vás, jak dopadnou nadcházející volby?
Jedny výsledky – a to vůbec ne nedůležité – budeme znát již zítra večer! 
Jen co se odpoledne uzavřou středoškolské volební místnosti, započne sčítání hlasů… O průběhu Studentských voleb 2017, hlavně však o jejich vítězích a poražených, vás pak budeme informovat nejen na Facebooku, ale i na Twitteru a Instagramu!
 
A nemenší pozornost doporučujeme věnovat i novinkám níže… ne všechny jsou sice radostné, mluvit by se o nich ale rozhodně mělo!
 
Škola jako válečný cíl?!
Nedávné bombardování nedaleko Aleppa srovnalo  se zemí jednu z námi podporovaných škol. Na konci září jsme tak opět pohlédli do očí marnosti… 
Útoky na podobné cíle a civilisty bohužel stále nejsou v Sýrii žádnou výjimkou. 
 
Každý dar počítáme dvakrát!
Že jsou děti naší budoucností, je nesporná pravda. A že jen vzdělané a připravené děti změní Česko k lepšímu (jak říká motto sbírky Lepší škola pro všechny) – to je podle nás teď pravda “dvojnásobná”.  Každý dar, který pro tento projekt obdržíme do 20. října, bude zdvojnásoben!
 
Jaké to je – pracovat v Tísni…?
Své vám o tom prozradí David Mastný, který v povedeném rozhovoru sdílí své dojmy a zkušenosti z naší ukrajinské mise.
Chcete-li si o práci u nás udělat vlastní obrázek, doporučujeme kliknout níže na seznam všech aktuálně volných pozic… a vybrat si “tu svou”.  
 
 
#JSTE♥ZVÁNI:
 
FORUM 2000 a Festival Demokracie
8. – 10. října budeme žít FOREM 2000! Ani letos nemůžeme na konferenci chybět – doufáme, že to máte stejně. 
Pokud náhodou váháte, podívejte se, čím do programu přispějeme my!
PS: Na konferenci je potřeba se registrovat. Akce v rámci Festivalu Demokracie jsou však přístupné i bez registrace a zdarma!
 
Těšíme se na viděnou!