Novinky z Člověk v tísni

Dobrý den / ahoj!
Uff, také se toho u vás v září tolik děje? Nevíme, kde nám hlava stojí! 
 
Máte-li to podobně a chcete-li si některý večer odpočinout třeba u dobrého filmu, máme pro Vás tip: Na webu Promítej i ty! si můžete stáhnout dokumenty, které bodovaly na festivalu Jeden svět, a pustit si je s přáteli nebo (nově!) jen tak, sami doma. 

Když si pak najdete chvilku i na prohlédnutí našeho newsletteru, budeme jen rádi… A pokud vás zaujme, co děláme, musíte se také podívat na náš zbrusu nový WEB.
Rádi se s vámi také potkáme na FacebookuTwitteru či Instagramu!
 
V Angole pomáháme 10 let!
Vzdělávání, živobytí, voda, zdraví, ekonomický rozvoj a obnova země. Takto zní klíčová slova naší mise v Angole, ve které působíme již od roku 2006 a díky níž jsme pomohli již více než 875 000 lidí. Další skvělá čísla najdete v článku… a pyšní jsme i na video!
ČÍST VÍCE
 
Mladé volební hlasy – komu asi?
I letos dáme středošoklákům možnost zkusit si “volby nanečisto”. Chceme v budoucích voličích probudit zájem, pomoci jim zorientovat se v systému, ale hlavně – zajímá nás, co si myslí a jaké mají postoje! Školy se do Studentských voleb mohou hlásit už jen tři dny – do 22. 9.!
ČÍST VÍCE
 
Nabídka práce s obecně prospěšnými čísly!
Umíte zkamarádit pomoc druhým s čísly?
Skvělé! V týmu by se nám hodil/a třeba junior finanční manažer/ka zahraničních misí či schopný/á externí auditor/ka. Vládnete-li angličtinou, hlásit se můžete i na pozici “grantového guru” či Accounting Controller (a to i v juniorním levlu). No a kdyby vás dnes nadchla Angola, je místo i zde… stejně jako v Nepálu či Iráku
VŠECHNY VOLNÉ POZICE
 
Zastavte se za námi v Langhansu:

– 21. září (pozítří) se bude promítat film Ženy od vedle. Po filmu bude následovat diskuze se známou antropoložkou a s jednou z protagonistek!
– Zveme vás také 30. září na Den architektury. V rámci něj budete moci nahlédnout do prostor secesního paláce Langhans i do jeho nové, architektonicky ceněné nástavby. Prohlídku doporučujeme završit naší výbornou fairtrade kávou…
 
Těšíme se na viděnou!