Novinky z Člověk v tísni

Dobrý den/ahoj,
hlásíme se po delší době s novinkami z Člověka v tísni.
Stále pracujeme v téměř třiceti zemích světa a také v Česku.Nejzajímavější počiny, které momentálně hýbou našim světem najdete níže a úplně dole potom odkaz, skrze který se k nám můžete připojit a pomáhat jako dobrovolník, či se stát našim zaměstnancem ať už doma, nebo ve světě.
 
Rádi bychom vás také pozvali na několik zajímavých akcí:
 
Východní Ukrajina v zapomnění?
Dnes budeme od 18:00 v Langhansu  debatovat o zapomenuté ukrajinské válce. Mezi zajímavými hosty bude i Filip Horký z DVTV, který v nedávné době oblasti bojů navštívil a přivezl skvělé reporáže. 
 
Africký čtvrtek
A hned následující čtvrtek 4.května tamtéž proběhne pravidelná akce zaměřená na Afriku, tentorkát na téma Kdo dělá dobro v Africe? o tom, kdo jsou vlastně rozvojoví a humanitární pracovníci a co je náplní jejich práce.
 
Den Evropy 2017
Pokud byste byli raději venku na slunci, 4.května se na Střeleckém ostrově koná Den Evropy, den plný hudby, tance, zajímavých informací a soutěží a my vás zveme setkat se s námi u našeho infostánku a zjistit více o našich aktivitách doma v Česku.
 

Co je nového od posledně?

Dva roky od ničivého zemětřesení v Nepálu
Ničivé zemětřesení o síle 7,8 a měly za následek téměř 9 000 mrtvých a 22 000 zraněných lidí. Statisíce lidí se ocitly bez domova. Následovala okamžitá humanitární pomoc, do které se zapojil i ČVT. Na pomoc obětem se podařilo vybrat celkem 33 300 000 Kč. V oblasti působíme dodnes.
ČÍST VÍCE
 
Brzy najdeme LEADra!
Vrcholí druhé kolo soutěže Hledá se LEADr, ve které hledáme aktivní mladé lidi s ambicemi pozitivně ovlivňovat svět kolem sebe a možná i vstoupit do politiky. Závěrečná klání našich mladých sledujte na stream.cz
ČÍST VÍCE
 
Volná pracovní místa
Opět hledáme dobrovolníky do našich zahraničních misí v rámci iniciativy EU AID volunteers. A také řadu nových kolegů do Česka i do světa na placené pozice. 
ČÍST VÍCE