Novinky z Člověk v tísni

Jsou ti tři roky, co Nepál zasáhlo ničivé zemětřesení s mnoho dní trvajícími afteršoky. Katastrofa za sebou nechala zemi v troskách a desítky tisíc mrtvých.
 
Dodnes se vypráví příběhy, jak jsme se dostali na místo téměř okamžitě a začali koordinovat pomoc i mnohem větších organizací. Byla to jedna z operací, která nám pomohla vydobít si silný mezinárodní kredit.
 
Především jsme ale pomohli tisícům lidí – opravovali jsme horské stezky, dávali jsme lidem práci, pomáhali jim obnovovat jejich živobytí a domovy, starali jsme se o bezpečnost těch, kteří zůstali v dočasných táborech. Pokud vás zajímá, co všechno jsme v Nepálu (i díky vaší podpoře!) dokázali, sledujte naše sociální sítě.
 
FESTIVAL
JEDE(N SVĚT)!
Festival lidskoprávních dokumentárních filmů Jeden svět se přesunul do srdce EU.
Evropským hlavounům promítáme nejlepší filmy, vozíme nejzajímavější hosty a snažíme se je nadchnout pro téma lidských práv.
NA SKOK DO NEPÁLU
Už jste dnes byli v Himaláji? Ne? To je chyba! Proleťte se s našimi drony po horách a prohlídněte si, jak jsme pracovali na obnově horských stezek.  .
“ROMANO DŽIVES”
Věděli jste, že na 8. dubna připadá Mezinárodní romský den? Slaví se jako připomínka společného původu, jazyka, tradic, spolupráce… 
Zavítali jsme na jednu z jeho oslav – do obce nedaleko Kladna.

HLEDÁME KOLEGY
DESK OFFICER (IRÁK)

KOORDINÁTOR/KA SLUŽEB (Ústí n. L.) a další…
 
Máte ve čtvrtek volný večer?
A zajímá či baví vás Afrika?
Pokud jste na obě výše uvedené otázky odpověděli ano, dorazte do Langhansna naši další, takřka tradiční akci s prozaickým názvem Africký čtvrtek.