Novinky z Člověk v tísni

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to asi je pracovat na misi Člověka v tísni? Jaký asi je život v nejdrsnějších zemích světa? Jaké to je být daleko od rodiny a od všeho, co znáte? Je to nebezpečné? Dobrodružné? Má to smysl?
 
 No, pojďme si říct, že doby kdy humanitární práci dělali samí Indiana Jonesové, jsou dávno pryč. Dnes jsme především perfektně zorganizovaní profíci, improvizaci si můžeme dovolit jenom ve skutečně výjimečných případech, kdy jde o život a nejdůležitější v naší práci je jistota, že to co děláme, má skutečně dlouhodobý smysl.
 
 Takže ani u nás neuniknete mítinkům, brífingům, brejstormingům, skajpkólům, reportům a workshopům, akorát u toho budete sedět v kanceláři v Kábulu, v Mongu nebo v Ulanbátaru 🙂
 
I tak by vás práce na misi zajímala? Tak teď máte jedinečnou šanci přijít do našeho Assessment centra a zjistit, jestli pro to ten správný člověk.
 
NOVINKY
 
TIP NA AKČNÍ ŠKOLU
V Etiopii už jsme postavili 20 škol. Chceme je však obohatit o třídy pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. A tak i letos hledáme české školy, které by do toho šly s námi – a hlavně žáky, kteří by zaběhli benefiční Běh pro Afriku.
Máte tip na školu? Zajímá vás projekt?
VIETNAMSKÁ “ZIMA”
Šest dalších vietnamských aktivistů, včetně slavného právníka Nguyen Van Daie, bylo odsouzeno k vysokým trestům odnětí svobody – v rozporu se základními lidskými právy. A tak, ač se blíží léto, ve Vietnamu “přituhuje”.
PŘÍŠTÍ LEADr.?
Nadějných mladých leadrů jsme letos našli několik… Vyhrát soutěž Hledá se LEADr. však může jen jeden. Kdo to bude a s jakým nápadem na zlepšení světa přijde? Sledujte od 18. dubna na televizi Seznam. 

HLEDÁME KOLEGY

VEDOUCÍ PROJEKTU PŘÍBĚHY BEZPRÁVÍ