NGO Market 2018

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na 19. veletrh neziskovek, NGO Market 2018, který se uskuteční ve středu 11. dubna ve Foru Karlín v Praze. Vstup na veletrh je tradičně zdarma.

Registrace vystavovatelů spustíme toto pondělí 15. ledna v 15:00 prostřednictvím on-line formuláře na našem webu. Kapacita výstavní plochy je omezená, doporučujeme proto přihlásit Vaši organizaci včas.

Pro letošní ročník jsme zvolili téma Příběhy občanské společnosti. Neziskové organizace pozitivně ovlivňují životy miliónů lidí a my věříme, že ty nejsilnější příběhy si zaslouží být vyslechnuty. Součástí programu veletrhu bude proto videoprezentace vystavovatelů, které tímto prosíme o zaslání svých videí zachycujících silný příběh jediného konkrétního člověka, kterému právě jejich činnost změnila život k lepšímu. Maximální délka videa je 60 sekund.

Již tradičně nabídneme návštěvníkům bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti více jak 220 českých i zahraničních neziskovek. Můžete se také těšit na vzdělávací program ve spolupráci s Nadací Neziskovky.cz, networkingový koutek, na doplňkové a technické služby např. v podobě parkování před budovou či prodloužení otevírací doby místa konání a také na několik překvapení.

Další informace sledujte na www.ngomarket.cz, na Facebooku nebo v krátkém videu z posledního ročníku. V případě zájmu o užší zapojení do letošního NGO Marketu v podobě finančního nebo produktového partnerství nás prosím neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na setkání s Vámi 11. dubna na největší výstavě neziskovek ve střední Evropě!