Newsletter Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM – Květen 2014

V příloze naleznete newsletter za měsíc květen s novinkami a informacemi o nadcházejících akcích a událostech, které pořádá Institut pro evropskou politiku EUROPEUM, a též o posledních vystoupeních členů Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM.

Dovolujeme si Vás především upozornit na nadcházející seminář „Pomůže ukrajinská krize k hlubší integraci a vyšší akceschopnosti EU?” který se uskuteční ve středu 4. 6. 2014 v Evropském domě. Na seminář se můžete registrovat na seminare@europeum.org nebo 224 186 207.

Dále také na vystoupení ředitele Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM Vladimíra Bartovice na konferenci “2004 – 2014: Ten Years at the Table for the EU’s New Member States”, organizované Institute of International and European Affairs. Video je možné zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=8J7ToFFVdz8

V neposlední řadě bychom Vás rádi informovali o konání celostátního kola soutěže pro středoškolské studenty EuropaSecura ve Vojenském újezdu Brdy. Projekt přibližuje studentům Evropskou unii a Severoatlantickou alianci a jejich role v systému světové bezpečnosti.


Více informací naleznete v přiloženém newsletteru.

Přílohy