Newsletter Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM – Březen 2014

V příloze naleznete newsletter za měsíc březen s novinkami a informacemi o nadcházejících akcích a událostech, které pořádá Institut pro evropskou politiku EUROPEUM, a též o posledních publikacích a analýzách týkajících se problematiky evropské integrace.

Dovolujeme si Vás především upozornit na tyto nadcházející akce: seminář„Rozpočet EU – víte, jak funguje, kdo o něm rozhoduje?“, který se uskuteční ve středu 9. 4. 2014, seminář „Jak fungují české politické strany v rámci evropských stran – má je podle toho smysl volit?“, který se uskuteční ve středu 24. 4. 2014 a veřejnou debatu „Visegrad4 Support for Dialogue between Serbia and Kosovo”, která se uskuteční v úterý 8. 4. v Informačním centru OSN v Praze. Na semináře a debatu je nutné se registrovat na europeum@europeum.org nebo 224 186 207.

Rádi bychom Vás také upozornili na naši novou publikaci “Možnosti organizované občanské společnosti při ovlivňování rozhodovacích procesů v EU prostřednictvím tvorby národních pozic”, která byla vydána v rámci stejnojmenného projektu. Pro více informací vizte newsletter.

Přílohy