Člověk v tísni otevíra novou pracovní pozici

Do našeho pražského finančního týmu hledáme novou posilu na pozici pokladní českých i valutových pokladen. Primárním úkolem pokladní je celkové zajištění chodu pokladny.

Místo: Praha 2
Typ úvazku: plný
Nástup: ihned
Pracovní úvazek: na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou)

Náplň práce:

  • každodenní inventura pokladny,
  • kontrola veškerých náležitostí účetních dokladů,
  • zpracování a vydávání účetních dokladů,
  • zadávání dat do interních systémů (např. Microsoft Navision),
  • skenování a archivace účetních dokladů.

Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání,
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel),
  • komunikační znalost anglického jazyka,
  • základní znalost účetnictví výhodou,
  • předchozí zkušenost z neziskového sektoru výhodou,
  • nadstandardní komunikační schopnosti a týmová spolupráce,
  • pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly,
  • trestní bezúhonnost.
  • Co nabízíme:

    • nástupní plat v rozmezí 17 000- 19 000 Kč hrubého,
    • zázemí velké neziskové organizace s mezinárodní působností,
    • smysluplné pracovní uplatnění,
    • metodické řízení,
    • možnost školení a dalšího osobního rozvoje.

    V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis nejpozději do 03.04.2016 na email .