Infiltrátor ve Světozoru

Jaké jsou nejznámější případy praní špinavých peněz? Jaké jsou kontrolní a preventivní mechanismy u nás a ve světě? A jaká je role globalizovaného světa v této problematice? Na tyto a další otázky Vám odpoví naši panelisté v rámci veřejné debaty před promítáním filmu.

NA DEBATĚ VYSTOUPÍ

Debatu moderuje Petr Leyer, právník TI.

MÍSTO A ČAS
Středa 18. října 2017 od 19:00 v Kino Světozor (Vodičkova 41, Praha 1).

VSTUPENKY
Vstupenky je možné zakoupit online přímo na webových stránkách Kina Světozor. Cena lístku na akci je 50 Kč. Po debatě a promítání Vás také zveme na malé občerstvení na baru Kina Světozor. Připojte se k události na Facebooku!

FILM: Infiltrátor (2016)

Tento thriller inspirovaný skutečnými událostmi Vás zavede do velkého světa praní špinavých peněz. Federální agent Robert “Bob” Mazur (Bryan Cranston) se v 80. letech dostal v utajení dál než kdo před ním, když pronikl do srdce drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím jménem Bob Musella se stal klíčovou osobou při praní špinavých peněz a spolu se dvěma dalšími tajnými agenty (Diane Kruger, John Leguizamo) riskoval život, aby vybudoval solidní případ a přivedl tak co nejvíc drogových baronů před soud. Obklopen násilím a korupcí, Mazur se musí dostat do přízně Escobarovy pravé ruky, Roberta Alcaina (Benjamin Bratt) a přitom neudělat jediný chybný krok.

Infiltrujte se do kina!