Café Evropa online: Demokracie a hodnoty v čase koronaviru – kde je hranice mezi nezbytnými opatřeními a omezováním svobod nebo porušováním zásad právního státu?

Rádi bychom Vás pozvali na debatu z cyklu Café Evropa. Debatu pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu v ČR ve spolupráci s Institutem pro evropskou politiku EUROPEUM.

Vzhledem k aktuálním opatřením se debata s názvem 
Demokracie a hodnoty v čase koronaviru – kde je hranice mezi nezbytnými opatřeními a omezováním svobod nebo porušováním zásad právního státu?” bude konat online na Facebooku. 

Debata se uskuteční v úterý, 28. dubna 2020, od 17:30 do 19:00. Debata bude vysílána živě na Facebooku Café Evropa, kde budete také moci v komentářích pokládat své dotazy. Diskutovat s Vámi budou:

  • Věra Jourová, místopředsedkyně pro hodnoty a transparentnost, Evropská komise
  • Marcel Kolaja, místopředseda Evropského parlamentu, Piráti, Zelení/ESA
  • Luboš Palata, EU editor, Deník
  • Moderace: Kateřina Etrychová

Pro více informací navštivte facebookovou událost.
Ke sledování není nutné mít profil na Facebooku. Diváci se budou moci do debaty zapojit a pokládat své dotazy přímo během diskuze pomocí komentářů pod videem. Zároveň můžete tlačítkem “To se mi líbí” vybírat z daných otázek ty, které by měly zaznít jako první.

Zároveň bychom Vám rádi připomněli také nadcházející debatu Café Evropa na téma “Západní Balkán a EU”, která se uskuteční již 21. dubna od 17:30.
Debatu budete moci rovněž sledovat na Facebooku Café Evropa a více informací o ní najdete pod tímto odkazem.