Café Evropa online: Česká a evropská kultura v “karanténě”

Rádi bychom Vás pozvali na další debatu z cyklu Café Evropa. Debatu pořádá Zastoupení Evropské komise v ČR a Institut pro evropskou politiku EUROPEUM ve spolupráci se středisky Europe Direct a Eurocentry Úřadu vlády.

Vzhledem k aktuálním opatřením se debata s názvem 
Česká a evropská kultura v “karanténě” – jak se s dopady pandemie vypořádává kulturní sféra v Evropě?” bude konat online na Facebooku. 

Debata se uskuteční ve čtvrtek 21. května 2020, od 17:30 do 19:00. Celá diskuze bude vysílána živě na Facebooku Café Evropa, kde budete také moci v komentářích pokládat své dotazy na naše hosty. K zobrazení přenosu stačí pouze kliknout na tento odkaz.

Pozvání přijali:

  • Karel Barták, bývalý koordinátor programu Kreativní Evropa a vedoucí oddělení na Generálním ředitelství Evropské komise pro vzdělávání a kulturu; výzkumný spolupracovník Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM
  • Zlata Holušová, ředitelka, letní hudební festival Colours of Ostrava
  • Moderace: Tereza Willoughby, Česká televize

Pozvánku k debatě naleznete pod tímto odkazem.
Pro více informací navštivte facebookovou událost.

Ke sledování není nutné mít profil na Facebooku. Diváci se budou moci do debaty zapojit a pokládat své dotazy přímo během diskuze pomocí komentářů pod videem.
Pokud máte již nyní dotazy na naše hosty, můžete nám je zasílat také emailem.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že připravujeme také debatu Café Evropa týkající se zeleného restartu a obnovy Evropy, která se bude konat v pondělí 1. června od 17:30Debatu budete moci rovněž sledovat na Facebooku Café Evropa.