Byla zahájena registrace neziskových organizací na NGO Market 2013

Neziskové organizace se mohou od 1. února 2013 registrovat k účasti na letošním NGO Marketu. Čtrnáctý veletrh neziskovek se uskuteční v prostorách Národní technické knihovny v Praze v pátek 3. května 2013.

Návštěvníci se mohou opět těšit na téměř 200 neziskových organizací z celé České republiky. Organizace na NGO Marketu při své celodenní stánkové prezentaci nebo účastí na doprovodném programu návštěvníkům představí svou činnost a témata, jimž se věnují. Doprovodný program veletrhu je určen všem návštěvníkům i organizacím vystavujícím na NGO Marketu. Opět budou pro všechny připraveny workshopy, přednášky, praktické ukázky, dobrovolnické centrum a další zajímavé aktivity.

Rok 2013 byl Evropskou komisí vyhlášen Evropským rokem občanů. Zvláštní pozornost proto bude tento rok věnována tématu aktivního občanství. Již nyní se můžete těšit na kampaň, která bude veletrhu předcházet a jejímž námětem bude právě téma aktivního občanství. Pracovní část veletrhu se znovu zaměří na zlepšení komunikace a spolupráce mezi neziskovým sektorem a firmami. Tento rok bychom k rozhovoru rádi přizvali také zástupce církví a státní správy.

Online registrace neziskových organizací byla spuštěna 1. února 2013 ve 14 hodin. Jelikož počet míst je omezen a o účast na veletrhu je tradičně veliký zájem, doporučujeme organizacím, aby s registrací neváhaly. Více informací o účasti na veletrhu spolu s registračními formuláři naleznete zde.

Atmosféru NGO Marketu si můžete připomenout v tomto krátkém dokumentu.

Více informací o programu a novinkách letošního veletrhu se dočtete v prvním newsletteru.