Bulletin Arcidiecézní charity Praha

Milí přátelé,

nové vydání Bulletinu informuje o tom, kam směřovala naše pomoc. V Ugandě jsme postavili novou mateřskou školu. Studentům v Indii jsme pomohli ke vzdělání a dětem ze sociálně slabých rodin na Brandýsku ke školním potřebám. Tuto pomoc jsme mohli uskutečnit jen díky Vaší podpoře. Děkujeme!

V dnešním Bulletinu nabízíme další možnost, jak se můžete na pomoci podílet. Dlouhodobě pomáháme osobám a domácnostem ohroženým chudobou a sociálním vyloučením. Lidé od nás mohou získat potraviny, hygienické a domácí potřeby i oblečení. V případě, že byste věděli o člověku nebo rodině s dětmi žijící v pražské arcidiecézi, která by materiální pomoc potřebovala, dejte nám prosím vědět na adresu kopka.pavel@praha.charita.cz.

Těšíme se na setkání s vámi na 26. benefičním koncertu v úterý 31. října od 19 hodin v Obecním domě v Praze 1. Vstupenky je možné zakoupit na www.praha.charita.cz/akce/26-beneficni-koncert.

Bulletin v PDF si můžete stáhnout zde.
Předešlá čísla najdete na stránce www.praha.charita.cz/onas/bulletin
Více informací o Arcidiecézní charitě Praha najdete na www.praha.charita.cz nebo na www.facebook.com/praha.charitaInformace o České nemocnici sv. Karla Lwangy v Ugandě najdete na www.nemocniceuganda.cz, kde se také můžete přihlásit k odběru novinek.