Blíží se Mezinárodní den dětí! Splňte přání dětem, které to nemají lehké. Víme, co jim udělá radost

U příležitosti Mezinárodního dne dětí se nám nabízí jedinečná příležitost – splnit přání těm nejmenším, kteří se ocitají v náročné životní situaci. A právě proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc. Připravili jsme sbírku s názvem Daránek. Beránek symbolizuje bezpečí, potřebnou péči a naději. Jméno dostal podle darů, které usnadní dětem příznivý start do života. Co by jim udělalo největší radost? Stovky dětí v azylových domech a v dalších charitních sociálních službách nemají šanci vyrazit v létě na tábor. Rodiče na to nemají peníze. Pojďme jim to dopřát! Darujme jim společně zážitek na celý život! 

Chcete udělat dětem radost? Přispějte na letní tábor!

Vaše dary se v létě promění ve skutečnou pomoc. Některé děti vyrazí na letní tábor poprvé v životě. Zažijí koupání v rybníce, táborák, opékání buřtů a zpívání s kytarou. Zapojí se do her a soutěží. Otevřou se jim nové obzory. Pro děti vyrůstající v ekonomicky slabších rodinách, které znají jen prostředí ubytoven a sídlišť, to bude nezapomenutelný zážitek. Navíc v září budou moct ve škole vyprávět stejné příběhy jako jejich spolužáci. Je to důležité pro zařazení do kolektivu i pro jejich sebehodnotu.

Chci dětem pomoci

Letní tábor otevírá dětem svět, který dosud nepoznaly

„Přála bych pobyt na táboře všem dětem ze sociálně slabých rodin. Děkuji dárcům, kteří se rozhodnou tento záměr podpořit,“ říká sestra Imelda, která téměř 10 let vede Azylový dům Gloria. 

Čtěte rozhovor

Azylový dům sv. Gerarda pomáhá dětem už 20 let

Každou hodinou se brandýské porodnici narodí miminko, které nemá s maminkou kam jít. Na čas bude jejich domovem Azylový dům. V krizích jako je tato pomáháme rodinám už 20 let. 

Čtěte více