AMO novinky jsou po letní pauze zpět

Jsme rádi že vás po letní pauze můžeme opět přivítat u našich pravidelných AMO novinek. Podíváme se společně na letní festivalovou tour našeho evropského projektu, nebo třeba na to, jak se rozrůstá náš tým. Děkujeme, že nás podporujete a čtete! 

Evropský projekt na cestách!

Naši analytici v rámci projektu “Posilování odolnosti české, slovenské a polské společnosti před volbami do Evropského parlamentu 2024” navštívili Letní žurnalistickou školu Karla Havlíčka Borovského, kde s účastníky diskutovali o tom zda a do jaké míry dokáže Evropa věřit faktům.

Se stejným projektem jsme navštívili také festival Campus Polska v Olštýně, kde proběhl praktický workshop zaměřený na důležitost strategické komunikace a na ukázky práce se zdroji a metody čelení desinformacím.

Nový tým stážistů

Přes prázdniny jsme dělali nábor nových stážistů jak do PR týmu, tak do týmu čínských projektů. Přihlášek bylo opravdu hodně a my se už teď těšíme na nové kolegy, jejichž nápady a zpětnou vazbu vždy velmi vítáme.

Zvlášť doporučujeme sledovat naše sociální sítě, které s novými stážisty vždy získají nový styl a bude to rozhodně stát za to!

Fráze týdne: Persvazivní komunikace

Specifická forma komunikace, zaměřující se na to, jak ovlivňovat postoje, názory, chování nebo rozhodování jiných lidí pomocí verbálních nebo neverbálních prostředků. Využívá se například v reklamě nebo politické komunikaci.