Amnesty International hledá posilu do svého tímu

Baví Vás práce na telefonu, ale vadí Vám, že při tom nemáte svobodu, a že se musíte pevně držet instrukcí a manuálů? Vadí Vám, že prodáváte nesmyslné zboží, nabízíte smlouvy nebo děláte nudné průzkumy? Pak chceme právě Vás!

Hledáme člověka pro dlouhodobější spolupráci jako posilu do našeho komunikačního týmu. Amnesty International chrání lidská práva, bojuje proti mučení a chrání nespravedlivě vězněné.

Potřeba jsou 3 věci: 18 let, energie a nadšení pro ochranu lidských práv. Všichni členové našeho týmu jsou zároveň zapojeni i do dalších Amnesty aktivit a běžně šíří své komunikační znalosti a dovednosti mezi dobrovolníky na stáncích při aktivistických eventech. Každý z nás pevně věří, že stejná lidská práva pro všechny bez ohledu na místo narození, vyznání, orientaci a cokoli dalšího. Do našeho týmu rádi přijmeme každého se stejnými hodnotami a přesvědčením.

Informace o finančním ohodnocení a dalších benefitech se dozvíte na osobním pohovoru.  Strukturované životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte emailem na ivana.volencova@amnesty.cz a do předmětu napište „TLF AI“. Jsem k zastižení také na telefonu 601 393 921.

Přílohy